Aktualności

RELACJA Z WYJAZDÓW KURKOWEGO BRACTWA STRZELECKIEGO OPALENICA LISTOPAD 2019

Miesiąc listopad był dla naszego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego bardzo owocny w postaci licznych wyjazdów braci i sióstr na obchody, jubileusze i strzelania w innych zaprzyjaźnionych Bractwach Kurkowych w okolicy.

 

I tak w dniu 16.11.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA udali się do Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowie Podgórnym na strzelanie o Puchar Przechodni Prezesa Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich. W tym turnieju nasi zawodnicy ze sekcji młodzieżowej: Julia Wieczorek zajęła pierwsze miejsce, a Dominik Wieczorek trzecie miejsce w swojej kategorii. Natomiast siostra Monika Wieczorek zajęła trzecie miejsce w kategorii pistolet, a brat Roman Wieczorek drugie miejsce w kategorii KUR.

 

W dniu 23.11.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA brali udział w strzelaniu rocznicowym Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie. W tym strzelaniu nasza siostra Monika Wieczorek zajęła drugie miejsce w kategorii karabin bocznego zapłonu dla pań oraz trzecie w kategorii pistolet. Sekcja młodzieżowa w kategorii karabin bocznego zapłonu odpowiednio drugie miejsce Julia Wieczorek, trzecie miejsce Dominik Wieczorek. Natomiast w kategorii KUR pierwsze miejsce Julia Wieczorek, drugie miejsce Roman Wieczorek, trzecie miejsce Monika Wieczorek.

 

Z brackim pozdrowieniem!

 

 

Tekst – Ewelina Cicha

Foto – Monika Wieczorek