Zrozumiałem

Aktualności

RELACJA Z WYJAZDÓW KURKOWEGO BRACTWA STRZELECKIEGO OPALENICA PAŹDZIERNIK 2019

Miesiąc październik był dla naszego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego bardzo owocny w postaci licznych wyjazdów braci i sióstr na obchody, jubileusze i strzelania w zaprzyjaźnionych Bractwach Kurkowych w okolicy.

I tak w dniu 06.10.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA udali się do Mieszkowa do Kurkowego Bractwa Strzeleckiego na strzelanie „XVII Memoriał o medal okolicznościowy Gen. Stanisława Taczaka”. W tym turnieju nasz brat Roman Wieczorek zdobył 3 miejsce w kategorii pistolet!

W dniu 13.10.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA brali udział w turnieju Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Jutrosinie o przechodni Ryngraf Św. Jana Pawła II. W tym strzelaniu nasza siostra Monika Wieczorek zajęła 3 miejsce w kategorii pistolet !

Dnia 26.10.2019 nasi bracia i siostry z KBS OPALENICA uczestniczyli w strzelaniu z broni krótkiej Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie. W tym strzelaniu nasza siostra Monika Wieczorek zajęła drugie miejsca aż w dwóch kategoriach: dla pań oraz pistolet!

W dniu 27.10.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA udali się do Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śmiglu na XI Memoriał Rozstrzelanych Braci Kurkowych . W tym turnieju nasza zawodniczka ze sekcji młodzieżowej Julia Wieczorek zajęła 3 miejsce w kategorii karabin bocznego zapłonu, natomiast siostra Monika Wieczorek zdobyła 2 miejsce w strzelaniu w kategorii pistolet !