Aktualności

RELACJA Z WYJAZDÓW KURKOWEGO BRACTWA STRZELECKIEGO OPALENICA WRZESIEŃ 2019

Miesiąc wrzesień był dla naszego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego bardzo owocny w postaci licznych wyjazdów braci i sióstr na obchody, jubileusze i strzelania do innych zaprzyjaźnionych Bractw Kurkowych w okolicy.

 

I tak w dniu 01.09.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA udali się do Ludwikowa do Kurkowego Bractwa Strzeleckiego Mosina na strzelanie o tytuł KRÓLA ŻNIWNEGO. Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasz brat kurkowy Roman Wieczorek został KRÓLEM ŻNIWNYM OKRĘGU POZNAŃKEIGO 2019/2020!

 

W dniu 07.09.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA brali udział w jubileuszu 25-leciu reaktywacji Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pniewach.

 

Dnia 15.09.2019 nasi bracia i siostry z KBS OPALENICA uczestniczyli w jubileuszu 25-lecia reaktywacji Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wolsztynie, który odbył się na strzelnicy na Krutli.

 

W dniu 29.09.2019 bracia i siostry z KBS OPALENICA udali się do Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Dolsku na Strzelanie Michałowe o Ryngraf Św. Michała Archanioła. W tym turnieju nasza siostra Monika Wieczorek zdobyła 3 miejsce w strzelaniu w kategorii pistolet !

 

Z brackim pozdrowieniem!

 

 

Tekst – Ewelina Cicha

Foto – Monika Wieczorek